Novinky

 
        

 

Krásný Dvůr prožil dobrou sezonu. Jaká bude další?

Krásný Dvůr - Ostrá premiéra v Lenešicích, pak zápas 2.kola vBlažimi. Krásný Dvůr, nováčka „C“ skupiny I. B třídy čeká náročný start do soutěže, v níž je považován za outsidera.
Mužstvo trenéra Kunce a jeho pomocníků Polana a Zaržického si na jaře zajistilo v okresním přeboru třetí příčku, ze které se dostalo do vyšší soutěže. „Přejeme si, aby se v krajské soutěži do našeho krásného areálu začali vracet diváci a fanoušci, kteří mají rádi kopanou,“ říká za všechny v Krásném Dvoře Miroslav Zaržický, jeden z koučů a zároveň také vedoucí,sekretář a správce pěkného areálu.Fotbalový klub ale nedisponuje pouze mužstvem dospělých, pochlubit se může úspěšnou mládeží. „Minulou sezonu jsme měli v soutěžích 4 mládežnické týmy. Až na dorost se všechny umístily na medailových pozicích,“ těší sekretáře klubu Zaržického.Mladší přípravka o body nehrála, pod vedením trenéra Jindřicha Zedníka zvyšovala své kvality. „Mám radost, jak rychle děti chápou fotbalovou abecedu, jak si čím dál více rozumí s míčem,“ pozoroval Zaržický velký progres.
Starší přípravka zažila časté změny trenérů, i přesto dokázala skončit za Kryry a Žatcem na skvělé třetí příčce. „Tým na závěrečném turnaji porazil suverénní Kryry,“ vypichuje Zaržický velký úspěch.Mladší žáci pod vedením trenéra Čížkovského vyhráli sdružený okresní přebor, ve kterém měli za soupeře i družstva z Chomutovska. „V závěru to byla bitva, vyhrát titul dalo hodně práce,“ oceňuje Zaržický. Mrzí ho však, že na rozhodující utkání přijel plný autobus příznivců Klášterce, domácí borce ale povzbuzovali jen tři věrní fandové.Špatně si nevedli ani starší žáci, svěřenci trenéra Šopfa. Po podzimu se trener Šopf poroučel, tým převzal trener Čižkovský. Výsledkem bylo druhé místo v okresním přeboru Lounska. „To je samozřejmě úspěch,“ pokyvuje Zaržický spokojeně hlavou.Družstvo dorostu bylo sloučené s týmem Kryr, v I. A třídě skončilo osmé. „Sloučení nepřineslo kýžené ovoce, od nové sezony budeme samostatní,“ referuje sekretář Miroslav Zaržický.

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.